Historie

Regulus byl založen roku 1992 v Praze a od té doby se podařilo vybudovat stabilní ryze českou firmu, která dnes celkem zaměstnává, i ve svých čtyřech dceřiných společnostech, přes 120 vynikajících odborníků a kvalifikovaných pracovníků. Přesto se daří v pracovním kolektivu udržet přátelské vztahy rodinné firmy, které mají velmi dobrý vliv na vynikající kvalitu našich výrobků a služeb.

Odborný technický servis

Díky našemu týmu odborníků na alternativní energie jsme dokázali navrhnout a realizovat velkou řadu projektů pro rodinné domy i velkých projektů podle individuálních požadavků našich zákazníků. Stali jsme se tak jednou z nejvýznamnějších společností v oboru.

Kvalita

V roce 2006 firma Regulus s.r.o zavedla a udržuje systém managementu jakosti splňující požadavky ČSN EN ISO 9001:2009, viz Certifikát ČSN EN ISO 9001:2009. Každý výrobek je v rámci výrobního procesu kontrolován, eventuelně plně testován.
V roce 2012 firma získala značku kvality Q-LABEL na všechna tepelná čerpadla CTC.

Spolupráce se světovými výrobci

Pod značkou Regulus uvádíme na trh i výrobky významných světových výrobců. Díky našim vlastním zkušebnám můžeme provádět testy nových výrobků. Proto můžeme na základě vlastních zkoušek a měření garantovat vysokou kvalitu a spolehlivost výrobků, které zařazujeme do našeho sortimentu.

Vývoj vlastních výrobků

Naše dlouholeté zkušenosti v oboru využíváme pro vývoj vlastních výrobků, které nejlépe odpovídají požadavkům našich zákazníků. Některé naše výrobky jsou dokonce patentově chráněny v tuzemsku i v zahraničí.

Naše výroba

Naše dlouhodobá spolupráce s českým výrobcem plynových kotlů dospěla až k tomu, že dnes je firma Ligas 100% dceřinou společností firmy Regulus a namísto plynových kotlů vyrábí naše výrobky. Díky tomu můžeme výrazně zvýšit investice do vlastní výroby, abychom mohli nabízet kvalitní výrobky za příznivé ceny. Jako jedna z mála evropských firem vyrábíme vlastní vakuové trubicové kolektory v Evropě.

Síť montážních a servisních firem

Široká síť našich certifikovaných montážních firem je zárukou toho, že vám vždy bude někdo nablízku pro realizaci vašich požadavků. Naši montážní a servisní partneři prochází odborným školením a jsou zárukou toho, že váš systém bude správně namontován a bude efektivně fungovat.

Pružné dodávky

Díky našemu modernímu skladovému hospodářství pružně zásobujeme naše odběratele. Pokud si zboží objednáte dnes dopoledne, tak Vám bude doručeno následující pracovní den kamkoli v Čechách i na Moravě.

Zahraniční zákazníci

V roce 1997 jsme založili dceřinou společnost Regulus-Technik s.r.o. v Prešově na Slovensku.
Kromě českého a slovenského trhu máme také stále větší počet zákazníků v mnoha evropských i mimoevropských zemích (Itálie, Španělsko, Francie, Německo, Švýcarsko, Holandsko, Velká Británie, Irsko, Švédsko, Polsko, Maďarsko, Rumunsko, Srbsko, Černá Hora, Bulharsko, Rusko, Pobaltské republiky, USA, Uruguay, Alžírsko…) a náš objem exportu stále roste. V roce 2013 jsme založili další dceřiné společnosti REGULUS POLSKA v Polsku a Regulus Romtherm v Rumunsku a v roce 2015 přibyla dceřiná společnost REGULUS Energija v Chorvatsku.

Informovanost

Nejmodernější výrobky a technologie vyžadují nové znalosti. Jsme schopni vybavit naše zákazníky technickými listy a návody a v našem školicím středisku zákazníky odborně vyškolit.

Budoucnost

Regulus je dynamicky rostoucí společností, která investuje do vývoje nových výrobků a technologií. Snažíme se stále zlepšovat servis našim zákazníkům a poskytovat lepší služby. Našim cílem je nabízet kvalitní výrobky za přijatelné ceny s kvalitním technickým servisem. Díky tomu budou naše systémy vždy správně a efektivně fungovat a přinášet úspory svým majitelům.

Více na www.regulus.cz